Masáže

 

MASÁŽE NA HORNÍM DVOŘE
EGYPTSKÁ MASÁŽ 60 minut 750,-Kč
Masáž je zaměřená na úplné uvolnění. Vychází ze staroegyptské masážní techniky zaměřené na zlepšení krevního oběhu, zaměřuje se na hlubší vrstvy svalové tkáně. Jejím cílem je pomocí malých a hlubokých tahů prstů a tlakem na problematické oblasti uvolnit napětí v těle. Egyptská masáž zanechává příjemný pocit uvolnění nejen celého těla, ale i mysli.
 
JAPONSKÁ LÁVOVÁ MASÁŽ 60 minut 750,- Kč, 90 minut 850,- Kč
Japonská masáž se provádí lávovými kameny, které mají teplotu těla. Masáž je prováděna bez olejů, aby se masér dostal hlouběji ke svalům. Jedná se o tlakovou masáž prováděnou převážně na šíji, zádech a dolních končetinách.
 
MEDOVÁ MASÁŽ (DETOXIKAČNÍ) 60 minut 750,- Kč
Medová masáž (detoxikační)  je prováděna včelím medem. Touto masáží se z těla dostávají škodlivé toxiny. Masáž se provádí na zádech. Pro někoho může být masáž lehce bolestivá. Po medové masáži je ještě provedena lehká uvolňující masáž.
 
REGENERAČNÍ A SPORTOVNÍ MASÁŽ  šíje – 15 minut 250,- Kč, záda – 35 minut 450,- Kč, ruce – 25 minut 400,- Kč, nohy – 30 minut 450,- Kč, celková – 80 minut 850,- Kč
Tato masáž je jednou ze základních masáží, masáže se provádí po celém těle. Jedná se o intenzivnější druh masáže, kde se prokrvuje celé svalstvo.
 
ÁJURVÉDSKÁ MASÁŽ (RELAXAČNÍ, NAPROSTÉ UVOLNĚNÍ) 60 minut 900,- Kč
Ajurvédská masáž má stejně jako ostatní masáže relaxační a terapeutický účinek. Její odlišnost od ostatních masáží však spočívá v tom, že masáž není prováděna hnětením a přílišným tlakem, ale naopak je velmi jemná. Masáž je prováděna velmi účinnými čistě přírodními bylinnými a aromatickými oleji, jež pronikají hluboko do tkáně a přenášejí do ní významné léčivé látky. Masáž se provádí na celém těle.
 
TIBETSKÁ MASÁŽ 60 min. 900,- Kč
Tibetská masáž má zdravotní a preventivní účinky. Ulevuje od bolesti zad a šíje, zlepšuje látkovou výměnu, posiluje krevní oběh a vyrovnává energii v těle. Představuje nejlepší přírodní lék na dlouhodobou či chronickou únavu, stres a deprese. Zmírňuje nervové a svalové napětí, pomáhá při nespavosti a podrážděnosti a navíc zvyšuje obranyschopnost těla. K masáži se používají látkové měšce naplněné bylinkami, které jsou máčeny v oleji.
 
Časy masáží jsou pouze orientační,ke každému zákazníkovi je individuální přístup dle jeho potřeb. Po ukončení masáže je vhodné pít hodně vody, která podporuje vyplavení uvolněných toxických látek z těla. Během hodiny by jste měli vypít min. 500 ml čisté vody.